środa, 13 kwietnia 2016

♥ Girl Online ♥

Hej ! Niedawno przeczytałam książkę, której autorką jest jedna z najpopularniejszych brytyjskich vlogerek - Zoe Sugg. Właściwie dostałam ją przypadkowo. Poprosiłam mamę,żeby kupiła mi na urodziny książkę pt. 'Girl Online' ale na myśli miałam podobną książkę 'Fangirl'. Po prostu pomyliły mi się tytuły... Do tego jeszcze podpowiedziałam mamie,że książka ma okładkę w miętowym kolorze... Pomieszało mi się trochę...Może kiedyś jeszcze sięgnę po 'Fangirl' ale na pewno nie żałuję tego, że miałam okazję przeczytać książkę Zoelli. 
Kiedy byłam młodsza baardzo lubiłam czytać. Czytałam dużo i szybko. W ciągu ostatnich dwóch lat przeczytałam chyba tylko 4 książki (poza lekturami). Kiedyś w dwa lata to ja zdążyłam przeczytać całą serię książek o ''Wróżce Felicji'' haha . Myślę,że w wakacje zaopatrzę się w książki i nadrobię te ostatnie dwa lata. 
Ale do rzeczy ! Bardzo spodobała mi się książka Zoelli. Jeśli ja przeczytałam całą (chyba 364 strony) w 3 dni i to znaczy,że książka jest naprawdę dobra. Zwykle takie książki czytam ponad 2 tygodnie ale ta mnie tak 'wciągnęła' ,że miałam ochotę czytać dalej i dalej...aż się skończyła. Każdy rozdział był ciekawy. Pewnie za niedługo przeczytam też drugą część 'Girl Online'. Mam nadzieję,że będzie również bardzo fajna.

Penny jest zwykłą nastolatką z Brighton. Ma wspierających rodziców i brata oraz najlepszego na świecie przyjaciela. Elliot mieszka tuż obok i pojawia się na każde zawołanie, by wspierać, rozśmieszać i pocieszać swoją przyjaciółkę. Jako jedyny wie o tym, że Penny pisze blog "Girl Online", w którym anonimowo opowiada o tym, co ją martwi i co ją raduje. W ostatnim okresie wiele rzeczy spędza jej sen z powiek - przestaje dogadywać się z przyjaciółką ze szkoły, kompromituje podczas szkolnego przedstawienia, zmaga z atakami paniki. Przedświąteczny wyjazd z rodzicami do Nowego Jorku wiele zmieni w jej życiu. Za sprawą przystojnego Noah wywróci je do góry nogami.       ♥♥♥

8 komentarzy:

 1. Może po nią niedługo sięgnę :)
  photoobiektywna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeczytałam fragment książki ze zdjęcia i muszę powiedzieć, że wydaje się fajna i wciągająca ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeczytałam już dawno tą książkę i jest świetna ! Teraz muszę sobie kupić cz.2
  " Girl online w trasie "

  http://lucy-lusia2.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest świetna ! <3
  liikeeme.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja teraz czytam "Rywarki" Kiera Casse :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Wygląda ciekawie :) zapraszam do mnie ♥
  Modowydesign.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Wygląda ciekawie :) zapraszam do mnie ♥
  Modowydesign.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

♥ Dziękuję za każdy komentarz ♥
♥ Obs = Obs ♥